Trasa biegnąca przepięknym cudem Sudetów- Przełomem Bardzkim. Doskonale nadaje się zarówno na spływy kajakowe jak i pontonowe dla grup zorganizowanych, rodzin i przyjaciół oraz dla osób indywidualnych. Rzeka na tym odcinku jest łatwa i przyjemna do pokonania, napawająca spokojem i zadumą, odrywając nas tym samym od codziennych zmartwień i stresów. Malownicze krajobrazy górskiej przyrody zapierają dech w piersiach. Woda rzeki jest tak czysta, ze w trakcie spływu można często w niej dostrzec pstrąga potokowego i lipienia. Możemy natknąć się na piaszczyste płycizny, jednak przeszkody te nie wymagają przenoszenia sprzętu. W trakcie spływu firma AGA oferuje Państwu chwilę odpoczynku i relaksu na Naszej przystani AGA w Opolnicy. Na przystani jest możliwość skorzystania z WC, upieczenia kiełbasek na ognisku lub z grilla, a nawet rozbicia namiotu. Posiadamy również dobrze wyposażony grill bar, w którym oferujemy Państwu gorące posiłki oraz dla każdego coś dobrego do picia.
Spływ kończy się w Opolnicy Tama - próg nie do przepłynięcia (zobacz), jednak nie musicie Państwo przenosić sprzętu, gdyż odbieramy Państwa i sprzęt, po czym razem udajemy się do Naszej głównej przystani AGA w Bardo – Opolnicy, która znajduje się zaledwie 100 m. od tamy. Na Naszej przystani AGA macie Państwo możliwość beztrosko się zrelaksować w trakcie biwakowania i biesiadowania. Do Państwa dyspozycji oferujemy specjalnie przygotowane miejsce na ognisko oraz możliwość wypożyczenia grilla lub kociołek węgierski.
Dla gości planujących dłuższy pobyt oferujemy do Państwa dyspozycji dwa hektary specjalnie przygotowanego terenu z domkami biwakowymi, sanitariatami i miejscem na rozbicie namiotów, jak i również wypożyczenie w Naszej wypożyczalni sprzętu wodnego AGA namiotu, śpiwora, karimaty, oraz leżaków do opalania nad jeziorem. Posiadamy jakuzzi oraz przepiękny staw, w którym goście o duszach romantycznych mogą karmić dzikie kaczki przy zachodzie słońca lub beztrosko się opalać na wypożyczonych od Nas leżakach. Na tak dużym obszarze rodziny z dziećmi mają dużo miejsca do zabaw i pieszych wycieczek pośród gór i lasów, gdzie można spotkać sarny, jelenie, jastrzębie, a miłośników rowerowych wycieczek zapraszamy do zwiedzania naszych cudów natury rowerami.

Miejsce spotkania
Opolnica 67, 57-256 Bardo, główna przystań AGA
Czas spływu
2 godziny