Witamy serdecznie na stronie internetowej firmy „AGA”. Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu na spływy kajakowe oraz pontonowe Przełomem Bardzkim i Ostoją Ptaków na rzece Nysa Kłodzka na Dolnym Śląsku w Bardo. Jest to miejsce charakteryzujące się pięknym otoczeniem oraz magiczną atmosferą, które przenoszą Nas do świata dzikiej przyrody.
Oferujemy Państwu trzy piękne przystanie "AGA" :

  • Podtyniu;
  • Opolnicy;
  • oraz nasza główna baza, w samym sercu Gór Bardzkich - przystań w Bardo-Opolnica.

Nasze przystanie to wyjątkowe miejsca w cichej i malowniczej plenerii, gdzie bardzo szybko zapominamy o problemach życia codziennego. Dodatkowym ich atutem jest niewątpliwie przemyślana infrastruktura, która umożliwia nam różne formy relaksu i rekreacji.
Na naszych przystaniach, zarówno w trakcie spływów jak i po ich zakończeniu organizujemy dla Państwa niezapomniane ogniska i grille. Na dłuższy pobyt oferujemy miejsca na polach namiotowych a nawet catering. Naszym celem jest Państwa satysfakcja od momentu przyjazdu do nas, w trakcie spływu oraz po spływie. Dokładamy wszelkich starań by czas spędzony na Naszych przystaniach był równie fascynujący i ciekawy co sam spływ.
To idealne miejsce na dobrą zabawę i odpoczynek. Przełomem Bardzkim i przez Ostoję Ptaków organizowane są niezapomniane spływy pontonowe i kajakowe w Bardo dla rodzin oraz dla znajomych, gdzie każdy weekend może być wspaniałą okazją do zdrowego, aktywnego spędzenia czasu z najbliższymi.

Nasze spływy kajakowe i pontonowe w Bardo to doskonały pomysł dla wycieczek szkolnych oraz studentów, gdyż wypoczywając mamy jednocześnie wyjątkową okazję żywego obcowania z naturą co niesie w sobie również wartość nauki.
Jednocześnie Nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm i korporacji, które doceniając trud i zaangażowanie swoich pracowników organizują tutaj niezapomniane imprezy integracyjne i spotkania firmowe.
W ostatnich latach zdrowy styl życia staje się bardzo ważnym aspektem. Nie od dziś wiadomo, że zdrowy styl to aktywny styl dlatego tak modne stały się imprezy okolicznościowe, takie jak : wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny, rocznice, spędzane w wyjątkowy sposób na spływie kajakowym lub pontonowym po którym każdy może świętować na zorganizowanej biesiadzie.
Do dyspozycji naszych gości oferujemy specjalnie przygotowane miejsca na ognisko z rusztem, na którym można również ustawić kociołek myśliwski i delektować się wyjątkowym smakiem prażonek na łonie natury- to naprawdę doskonała odskocznia od miejskiego szumu, czy szkolnego gwaru. Dodatkowo mamy do wypożyczenia grill dla miłośników barbecue. W każdej z Naszych przystani oferujemy także przygotowane pola namiotowe.
Dla Naszych gości przyjeżdżających samochodem oddajemy do dyspozycji duży parking w naszej głównej siedzibie na przystani Bardo-Opolnica. Z parkingu uczestników spływu zabieramy wygodnymi busami, marki VW oraz Mercedes, do punktu rozpoczęcia spływu. W przypadku bardzo dużych grup uczestnicy przewożeni są nowoczesnymi autokarami.


NIE ZWLEKAJ!

Już dziś skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce na niezapomnianej przygodzie, pełnej adrenaliny i dobrej zabawy! Zapraszamy na niezapomniany spływ przez Przełom Bardzki i Ostoję Ptaków na rzece Nysa Kłodzka!
Masz Pytania? Nie wahaj się! Na bieżąco odpowiadamy na Państwa maile oraz telefony.