Firma AGA oferuje Państwu spędzenie czasu na Naszych polach biwakowych przygotowanych na Naszych bajkowych przystaniach AGA w Podtyniu, Opolnicy i Bardo-Opolnicy.


Nasze przystanie tworzyliśmy z myślą o Waszych potrzebach relaksu, wypoczynku, beztroski oraz sytego biesiadowania. Wszystkie Nasze przystanie to zaczarowane miejsca, w których każdy spędzony dzień przenosi Nas do magicznego Świata, gdzie pozwala nam oderwać się od codziennych spraw i zregenerować ciało i umysł na łonie czystej, górskiej przyrody.

Wypoczynek na przystaniach AGA wypełni Nas energią witalną tak głęboko, że jeszcze na długo po powrocie do domów będziemy odczuwać błogi spokój i wewnętrzną harmonię.


W przystani AGA w Podtyniu do Państwa dyspozycji oferujemy kolorowy sad owocowy, pełen spokoju i ciszy oraz miejsce na ognisko pod zadaszoną wiatą. Znajdziecie tutaj Państwo także przepiękne szlaki rowerowe i piesze. Nasza przystań położona jest nad samą rzeką, przez co jest idealnym miejscem dla wędkarzy chcących złowić pstrąga potokowego.

Podtynie uważane jest za oazę spokoju i bogatą skarbnicę przez zbieraczy ozdobnych kamieni naturalnych, szczególnie często znaleźć można pokaźne okazy opali używanych przez jubilerów do ozdoby biżuterii. Z Podtynia proponujemy również wycieczkę do pobliskiego Kłodzka, które zachęca różnymi zabytkami architektury i podziemną trasą turystyczną.

Przystań AGA w Opolnicy zlokalizowana jest na terenie jednego hektara. Dla Naszych gości oferujemy skorzystanie z przygotowanego miejsca na ognisko lub grill w trakcie spływów i po spływach. Nasza przystań położona jest nad samą rzeką, przez co jest idealnym miejscem dla wędkarzy chcących złowić pstrąga potokowego. Dla rodzin z dziećmi oraz szkół proponujemy zabawę na pobliskim boisku oraz placu zabaw, na których Nasze pociechy wesoło spędzą czas. Ponad to oferujemy Państwu wycieczki rowerowe na srebrną górę oraz zwiedzanie kościoła ewangelickiego z XIX wieku. Opolnica niegdyś słynęła również z bogatej w minerały wody Opolniczanki, której niestety aktualnie się już nie wydobywa.


Na Naszej głównej przystani AGA w Bardo-Opolnicy – w samym sercu Gór Bardzkich - oferujemy do Państwa dyspozycji dwa hektary specjalnie przygotowanego terenu z domkami biwakowymi, sanitariatami i miejscem na rozbicie namiotów, jak i również wypożyczenie w Naszej wypożyczalni sprzętu, śpiwora, karimaty, oraz leżaków do opalania nad stawem. Posiadamy przepiękny staw, w którym goście o duszach romantycznych mogą karmić dzikie kaczki przy zachodzie słońca lub beztrosko się opalać na wypożyczonych od Nas leżakach.

Na tak dużym obszarze rodziny z dziećmi mają dużo miejsca do zabaw i pieszych wycieczek pośród gór i lasów, a miłośników rowerowych wycieczek zapraszamy do zwiedzania naszych cudów natury rowerami. Nasza główna przystań AGA położona jest przy samym lesie, gdzie w trakcie spacerów można spotkać sarny, jelenie i jastrzębie. Kolejnym atutem firmy AGA jest fakt, że położona jest blisko centrum Bardo, gdzie roi się od sklepów, w których można zrobić zakupy kartą, lub wypłacić gotówkę w bankomacie.