Jest to najkrótsza i najłatwiejsza trasa Przełomem Bardzkim – nie ma po drodze żadnych przeszkód i nie trzeba przenosić sprzętu. Tutaj każdy z Was da radę! Nawet całkowicie początkujące osoby. Zapraszamy również na relaks i dobrą zabawę rodziców z małymi dziećmi. Rzeka na tym odcinku zwalnia do minimum, co pozwala oddać się przepięknym widokom rozpościerającym się przed Naszymi oczami. Woda rzeki jest tak czysta, ze w trakcie spływu można często w niej dostrzec pstrąga potokowego i lipienia. Na trasie nie napotkamy żadnych przeszkód.
Spływ kończy się w Opolnicy Tama skąd, skąd odbieramy Państwa i sprzęt i udajemy się do naszej głównej przystani AGA w Bardo – Opolnicy, która znajduje się zaledwie 100 m. od tamy. W Naszej przystani AGA oddajemy do dyspozycji naszych gości specjalnie przygotowane miejsca na ognisko z rusztem, na którym można również ustawić kociołek myśliwski i delektować się wyjątkowym smakiem prażonek na łonie natury.
Spływając korytami górskiej rzeki, wdychając czyste, górskie powietrze przepełnione orzeźwiającym tlenem, każdy odczuwa głód – to takie normalne. Mając powyższe na uwadze przygotowaliśmy dla Państwa Nasze przystanie tak, by czas spędzony na nich, między kolejnymi etapami spływu, jak i po spływie charakteryzował się sytym jedzeniem, dobrą zabawą i pełnią relaksu na naszych polach namiotowych w przystaniach AGA w Podtyniu, w Opolnicy i w Bardo – Opolnicy.
Ponad to oferujemy Państwu wypożyczenie grilla, kociołka żeliwnego na prażonki oraz takich sprzętów do biwakowania jak namiot, karimata i śpiwór, leżaki. Naszym celem jest kompleksowe podejście do potrzeb Naszych klientów.
Dla gości planujących dłuższy pobyt oferujemy do Państwa dyspozycji dwa hektary specjalnie przygotowanego terenu z domkami biwakowymi, sanitariatami i miejscem na rozbicie namiotów, jak i również wypożyczenie w Naszej wypożyczalni sprzętu wodnego AGA namiotu, śpiwora, karimaty, oraz leżaków do opalania nad jeziorem. Posiadamy jakuzzi oraz przepiękny staw, w którym goście o duszach romantycznych mogą karmić dzikie kaczki przy zachodzie słońca lub beztrosko się opalać na wypożyczonych od Nas leżakach. Na tak dużym obszarze rodziny z dziećmi mają dużo miejsca do zabaw i pieszych wycieczek pośród gór i lasów, gdzie można spotkać sarny, jelenie, jastrzębie, a miłośników rowerowych wycieczek zapraszamy do zwiedzania naszych cudów natury rowerami.

Miejsce spotkania
Opolnica 67, 57-256 Bardo, główna przystań AGA
Czas spływu
0,5 godz