Trasa łatwa, na której nie trzeba przenosić sprzętu. Rzeka na tym odcinku jest dość szeroka i spokojna, ale zarazem ciekawa i energetyzująca. Spływając mają Państwo możliwość zwiedzić wieś Morzyszowie – w 1997 roku zniszczoną przez wielką powódź. Trasa ta doskonale nadaje się na zwariowane, spontaniczne wypady dla tych co mają mało czasu, grup zorganizowanych, rodzin oraz osób indywidualnych. Nie trzeba przenosić sprzętu w trakcie spływu tą trasą. Woda rzeki jest tak czysta, ze w trakcie spływu można często w niej dostrzec pstrąga potokowego i lipienia. W trakcie spływu oferujemy Państwu przerwę na Naszej przystani AGA w Opolnicy, gdzie można usmażyć kiełbaskę na ognisku lub na grillu, upiec prażonki w żeliwnym kociołku, skorzystać z WC i zrelaksować się w przepięknej górskiej plenerii. Posiadamy również dobrze wyposażony grill bar, w którym oferujemy Państwu gorące posiłki oraz dla każdego coś dobrego do picia.
Spływ kończy się w Opolnicy tama- próg nie do przepłynięcia. Po zakończonym spływie transportujemy Państwa do Naszej głównej przystani AGA w Bardo – Opolnica, która znajduje się zaledwie 100 m. od tamy. Na Naszej przystani AGA, pośród zielonych łąk, pokrytych kolorowymi kwiatami oferujemy Państwu syte biesiadowanie pod zadaszoną wiatą z grillem i ogniskiem.
Dla gości planujących dłuższy pobyt oferujemy do Państwa dyspozycji dwa hektary specjalnie przygotowanego terenu z domkami biwakowymi, sanitariatami i miejscem na rozbicie namiotów, jak i również wypożyczenie w Naszej wypożyczalni sprzętu wodnego AGA namiotu, śpiwora, karimaty, oraz leżaków do opalania nad jeziorem. Posiadamy jakuzzi oraz przepiękny staw, w którym goście o duszach romantycznych mogą karmić dzikie kaczki przy zachodzie słońca lub beztrosko się opalać na wypożyczonych od Nas leżakach. Na tak dużym obszarze rodziny z dziećmi mają dużo miejsca do zabaw i pieszych wycieczek pośród gór i lasów, gdzie można spotkać sarny, jelenie, jastrzębie, a miłośników rowerowych wycieczek zapraszamy do zwiedzania naszych cudów natury rowerami.

Miejsce spotkania
Opolnica 67, 57-256 Bardo, główna przystań AGA
Czas spływu
1 godz