Jest to jedna z najdłuższych tras Przełomem Bardzkim. Rzeka na tym odcinku jest spokojna i szeroka. Po drodze niesamowite meandry (zakola) oraz cudowna dzika przyroda. Woda rzeki jest tak czysta, ze w trakcie spływu można często w niej dostrzec pstrąga potokowego i lipienia. Trasa nadaje się doskonale na spływy pontonowe i kajakowe, zarówno dla grup zorganizowanych jak i dla osób indywidualnych. Nie wymaga przenoszenia sprzętu, choć można na niej natrafić na drobne przeszkody takie jak piaszczyste płycizny. W trakcie spływu Nasi goście mają możliwość wypocząć i zrelaksować się na Naszych przystaniach AGA w Podtyniu i Opolnicy, gdzie posiadamy zadaszone miejsca na ognisko lub kociołek węgierski, WC oraz dobrze wyposażony grill bar, w którym oferujemy Państwu gorące posiłki oraz dla każdego coś dobrego do picia.
Spływ kończy się w Opolnicy Tama - próg nie do przepłynięcia (zobacz), jednak nie musicie Państwo przenosić sprzętu, gdyż odbieramy Was oraz sprzęt i udajemy się do Naszej głównej przystani AGA w Bardo – Opolnica która znajduje się zaledwie 100 m od tamy. Na terenie Waszej nowej przystani Bardo – Opolnica oferujemy Państwu specjalnie przygotowane miejsce na biesiadowanie.
Dla gości planujących dłuższy pobyt oferujemy do Państwa dyspozycji dwa hektary specjalnie przygotowanego terenu z domkami biwakowymi, sanitariatami i miejscem na rozbicie namiotów, jak i również wypożyczenie w Naszej wypożyczalni sprzętu wodnego AGA namiotu, śpiwora, karimaty, oraz leżaków do opalania nad jeziorem. Posiadamy jakuzzi oraz przepiękny staw, w którym goście o duszach romantycznych mogą karmić dzikie kaczki przy zachodzie słońca lub beztrosko się opalać na wypożyczonych od Nas leżakach. Na tak dużym obszarze rodziny z dziećmi mają dużo miejsca do zabaw i pieszych wycieczek pośród gór i lasów, gdzie można spotkać sarny, jelenie, jastrzębie, a miłośników rowerowych wycieczek zapraszamy do zwiedzania naszych cudów natury rowerami.

Miejsce spotkania
Opolnica 67, 57-256 Bardo, główna przystań AGA
Czas spływu
3 godziny